17. 9. 2017 PŘÍPRAVKA CH+D KP PCE KRAJE

PŘÍPRAVKA  CHLAPCI 17. 9. 2017.

V neděli 17. 9. 2017 nás čekalo další kolo přípravky chlapců. Tým ČT A hrál doma v České Třebové a tým ČT B ve Vysokém Mýtě. A jak se klukům dařilo?

Ráno svůj turnaj odehrál tým ČT B. I přes velkou zimu kluky ve Vysokém Mýtě čekalo dopoledne na antukových kurtech. Tým ve složení: Kráčmer, Sixta, Andrle, Vávra odehrál výborný turnaj. I když jsme na začátku bojovaly se zkaženými podáními, kluci se postupně lepšili a v turnaji nepoznali porážku. Konečné 3 výhry a 2 remízy jim zajistili krásné 2. postupové místo a pro příští kolo skupinu B v České Třebové.

Odpoledne čekal turnaj tým ČT A, hráči: Kečkeš, Očenáš, Svojanovský odehráli turnaj na domácí palubovce. I klukům se dařilo na výbornou a ani oni nepoznali porážku. Konečné 3 výhry a 1 remíza jim zajistili 2. místo ve skupině, kdy rozhodovaly až míče. Kluci super výsledek a příští týden je čeká skupina A v Chocni.

                                                                                              Benešová, Fišar, Rejmanová

17. 9. 2017 KRAJSKÝ PŘEBOR VE VOLEJBALE DÍVEK-PŘÍPRAVKA.

 

 V neděli jsme odehrály II. kolo  - KP přípravky dívek.

 

Česká Třebová A („Bomberky“ hrající přípravku) odehrála turnaj ve složení: Beranová, Mastíková, Valterová a Hrdličková ve skupině B, která se hrála na ZŠ Felberova ve Svitavách. I když se holky snažily, soupeřky je přehrály v útoku. A proto je příští kolo čekají soupeřky ve skupině C a boj o postup zpět.  Tr.Valter

 

Kvalifikační turnaj rozdělil tři týmy z tréninkové skupiny H. Dvořákové a M. Adama do dvou skupin.

 

Česká Třebová „B“ ve složení – Kaplanová, Očenášová, Polášková, Zemanová hrály ve sk. D. Děvčata hrála velmi dobře a svým výkonem si zajistila první místo ve skupině a postup do sk. C.

 

 Ve sk. F startovala naše dvě družstva - Č. Třebová „C“ a „D“.

 

Za ČT„ C“ nastoupila děvčata – Adamová, Dvořáková, Kovářová, Preislerová. Všechna utkání holky jednoznačně vyhrály a postoupily do vyšší skupiny.

 

ČT „D“ byla ve složení – Drymlová, Kušnierová, Peterková, Řehořová. Na děvčatech v prvním utkání byla znát velká nervozita, protože tento tým nemá mnoho odehráno a mnoho hráček v této soutěži nastoupilo poprvé. Hra se postupně lepšila a podařilo se nám vyhrát dvě utkání a tím získat třetí místo ve skupině.

 

 Cílem celého kolektivu  této soutěže je především „hrát“ ideálně ve výkonnostně rovnocenné skupině. Složení družstev budeme měnit, chceme do soutěže zapojit všechna děvčata, aby měla možnost výkonnostně růst a volejbal si užít nejenom tréninkově.  

 

Tr. Adam, Benešová, Dvořáková  

 

Přípravka CH+D

Všechny akce