15. 10. 2023 VOLEJBAL, TROJKY DÍVEK, SKUPINA D.

V neděli odehráli své první kolo přeboru PCE kraje v trojkách i naše dívky z přípravky. Protože se náš oddíl nezúčastnil kvalifikace, tak jsme byli zařazení do skupiny D. A to dnes holkám vyhovovalo. K dnešnímu zápasu nastoupily 4 hráčky, které hrály již vloni a 4 hráčky, které hrají volejbal necelé 2 měsíce. I přes počáteční nervozitu, byly holky statečné, hra se jim dařila, i když to někdy připomínalo tenis (na první přes), ale pro dnešek jsme chtěly holky nechat hrát a osahat si první soutěžní zápasy. Holky hrály krásně a obě družstva se umístila na předních pozicích. Družstvo B na 1. místě, družstvo A na 2.místě, obě družstva postoupila do C skupiny a budou hrát příští kolo v Pardubicích. Za A družstvo hrála: E. Lohrerová, A. Gregarová, N. Kubešová a S. Křístková, za B. družstvo pod vedením p. Morávka: E. Morávková, N. Šťovíčková, D. Svatá a V. Rybková.

M. Kadlec

Přípravka CH+D