26. 11. 2017 PŘÍPRAVKA DÍVKY

26. 11. 2017 VOLEJBALOVÁ PŘÍPRAVKA DÍVEK.

V neděli 26. 11. 2017 se odehrálo další kolo přípravek. V tomto kole hrál náš každý tým na jiném místě.

Česká Třebová A

Tým ČT A hrál v C skupině ve Vysokém Mýtě. Cíl pro toto kolo měly holky jasný. Uhrát si postup do B skupiny. Motivace byla veliká a chuť hrát také. Holkám se dařilo a postup vybojovaly. Velká gratulace. Sestava: Z.Mastíková, B.Štosová, K.Valterova a na „kukačku“ T.Dubská.  JR

 

Česká Třebová B, C, D                                                        

Dvě družstva Č.T. „B a C“ startovala ve skupině „ E“ s cílem postoupit do skupiny „D“. Obě družstva zahrála výborně. Na postup dosáhla pouze Č.T. „C“, která skončila na 1.místě. Družstvu Č.T.“B“ chybělo trochu sportovního štěstí, kdy s těsným rozdílem skončilo na místě 3.

Obě družstva předvedla krásný bojovný volejbal. Nejlepším zápasem bylo jednoznačně vzájemné utkání. Vypovídá o tom i vyrovnaný výsledek. První set 26:24; druhý set 33:31. Děvčata bojovala o každý míč. Utkání bylo vyhecované, bylo velké množství meziher a vybojovaných míčů zejména v poli . Hra odpovídala úrovni jež praktikujeme na trénincích. SUPER – velká pochvala.

 Č.T. „D“ odehrála skupinu „G“ v Chocni, kde skončila na 4. místě. Tady jsme jednoznačně neuspěly. Cílem bylo atakovat druhé postupové místo. Tak snad se nám zadaří  v dalším kole.

 SESTAVA:

Č.T. „B“ – Kovářová, Polášková, Očenášová, Zemanová

Č.T. „C“ -  Dvořáková, Kaplanová, Preislerová, Šindelářová

Č.T. „D“ – Drymlová, Hondlová, Felgrová, Kušnierová, Pecháčková, Peterková, Řehořová

 Tr: Adam, Dvořáková, Felgr  

Přípravka CH+D

Všechny akce