26. 3. 2023 VOLEJBAL, TROJKY CHLAPCI, TURNAJ V POLIČCE.

V neděli kluci vyrazili k dalšímu kolu trojek do Poličky. Družstvo A hrálo skupinu B a družstvo B skupinu C. Družstvo A dnes předvedlo kvalitní výkon. Oproti minulému turnaji je vidět zase zlepšení. Podání skoro nekazíme, dokážeme si nahrát a i zasmečovat. Projev je bojovný, živý a kluci se povzbuzují. Družstvo vyhrálo 2 zápasy a s družstvem Polička A, které sestoupilo z A skupiny sahali po vítězství. Družstvo B sice nevyhrálo ani jeden zápas, ale minimálně dva mohlo vyhrát, kdyby kluci měli spolehlivější podání. Podání se zlepšilo, to je pravda, ale stále je tam velká chybovost, ale na tom zapracujeme. Jinak oproti minulému turnaji zase zlepšení, občas se podaří nahrát, a i zrealizovat pokus o smeč. Kluci si fandí, povzbuzují a bojují v poli. Všichni kluci dnes zaslouží za předvedenou bojovnost a výkon pochvalu.

Č. Třebovou reprezentovali: A- O. Štancl, J. Esser, R. Široký, B-J. Kadlec, F. Limberský, J. Blaško, trenéři J. Limberský a J. Esser, řidič M. Kadlec.

Zapsal M. Kadlec

Přípravka CH+D