22. 1. 2023 VOLEJBAL, TROJKY DÍVEK D2, 4.KOLO SVITAVY A CHOCEŇ.

V neděli 22. 1. 2023 proběhlo další kolo trojek holek, roč. nar.2011 a mladší, kde startují dvě naše družstva holek ročník narození 2012. Družstvo A hrálo ve Svitavách, a odehrálo herně kvalitní turnaj. Výsledkově se nepovedl jeden set z 8 setů, jeden set holky vyhráli a minimálně 2 mohli ještě vyhrát. Pravidelně se střídaly a vyzkoušely si ve hře herní činnosti jednotlivce. Za A družstvo nastoupila N. Široká, E. Morávková, E. Lohrerová a A. Gregarová. B družstvo, hrálo v Chocni a dopravilo se v koloně, když jeli tři auta rodičů i se členy rodin, takže holkám vytvořili nejpočetnější obecenstvo. Holky skončili čtvrté z pěti účastníků a také je to v jejich hře o pozvolné přenášení tréninkových návyků do hry. Za B družstvo nastoupila T. Dušková, E. Lechmannová, N. Šťovíčková, T. Čížová a E. Frajdlová. Děkuji rodičům za pomoc při zajištění dopravy a vedení družstva v zápase.

M. Kadlec

Přípravka CH+D