19. 2. 2017 PŘÍPRAVKA D KP PCE KRAJE

19. 2. 2017 PŘÍPRAVKA DÍVKY ČT „A“, ČT „B“. 

V neděli 19. 2. 2017 nás čekalo další kolo krajského přeboru přípravek dívek Pardubického kraje. Protože se nám soutěž potkala se šestkovým volejbalem Olomouckého kraje, na trojky jely holky, které s volejbalem většinou začínají.

Tým Česká Třebová „A“ nastoupil ve skupině C ve složení: Anička Klimešová, Andrejka Jiroušková, Anička Vomáčková a Pája Hermanová. Jako trenérka byla s týmem kapitánka českotřebovských žen Ivča Horáková. Holkám se podařilo na turnaji ve Svitavách vybojovat pouze jeden set a tak nás v květnu čeká boj o postup v D skupině v Žichlínku.

Tým Česká Třebová „B“ se vydal vlakem do Chvaletic, kde se hrála skupina E. Za tým nastoupily: Natálka Řeháková, Adélka Beranová a Klárka Valterová. Jako trenér s týmem byl Honza Valter. Holky získaly jednu remízu a jednu výhru. Bohužel ani ony se neudržely ve své skupině a tak příště nás čeká poslední skupina F doma ve Třebové.

Děkuji trenérům Ivče i Honzovi za pomoc u týmů a holky o výsledky se nebojte, určitě přijdou.

 

Další kolo se hraje 7. 5. 2017.

A skupina: pořadatel Svitavy: SY A, C, PO A, B, DÚ A, LA A

B skupina: pořadatel Lanškroun: LA B, C, PA, CHV A, VM B, CHO B

C skupina: pořadatel Choceň: CHO A, DÚ B, SY B, PO C, LA D, LI A

D skupina: pořadatel Žichlínek: ŽI A, B, ČT A, PO D, E, MT

E skupina: pořadatel Chvaletice: CHV B, SY D, E, LI B, LET, VM A

F skupina: pořadatel Č. Třebová: ČT B, C, D, CHO C, DÚ D, LI C

                                                                                                                                    JR

 

   V neděli jsme po dlouhé pauze odehrály další kolo KP trojek - předpřípravek dívek. Tentokrát jsme se vydali vlakem do Vysokého Mýta s dvěma družstvy.

 

   Na toto kolo jsme odjížděli s lehkou zvědavostí, jak se děvčata posunula ve své výkonnosti za téměř tři měsíce pilného trénování. No a překvapení bylo veliké!!!

 

Vzpomeneme-li si na první odehraná kola v září a říjnu, kde jsme netušili, co je trojkový volejbal. Úspěchem bylo, když se nám mimořádně podařilo přehrát míč přes síť….  a nyní jsme zaznamenali výrazný posun. Oba týmy hrály  výborně. Podání je již jasnou záležitostí, ale dařilo se nám zejména v mezihře a na přihrávce, což považujeme za nejtěžší činnost ve volejbale. Hráčky na hřišti měli velkou chuť hrát a jejich herní projev byl aktivní plný energie.

 

   V tabulce jsme se umístili na 3 a 4 místě. Do vyšší výkonnostní skupiny jsme sice nepostoupili, ale to ani nebylo cílem našich týmů. Předvedená hra nás velice těší a je velkou motivací pro naši další práci.

 

Č.T. „C“ – Adamová, Kaplanová, Preislerová, Šindelářová

Č.T.“D“ – Dvořáková, Kovářová, Polášková, Očenášová, Zemanová

 

Za tr. Adam, Benešová, Dvořáková  

Přípravka CH+D

Všechny akce