15. 5. 2016 PŘÍPRAVKA D Č. TŘEBOVÁ KP PCE KRAJE

PŘÍPRAVKA DÍVEK 15. 5. 2016 Č. TŘEBOVÁ.

Dne 15. 5. 2016 jsme hostili A skupinu (ti nejlepší) KP PCE kraje přípravky dívek. Tuto skupinu odehrálo A družstvo Sokola Č. Třebová ve složení E. Balážová, K. Vomáčková a Š. Dvořáková. Soupeři našemu družstvu byla družstva Lanškrouny A + B, Dolní Újezd A, Polička B a Chvaletic. Děvčata se v prvním zápase utkaly s dívkami z Poličky, což se ukázalo jako rozhodující zápas pro udržení v této skupině. Dívky se chvíli na hřišti hledaly, ale každým zápasem se zlepšovaly a některé výměny byly hodně dlouhé a bojovné. E. Balážová a K. Vomáčková byly dělnicemi v poli a připravovaly nahrávky Š. Dvořákové a ta kralovala na síti, jak blokem tak postupně i útokem. Zpočátku byla Šárka stydlivá, co se týká útoku, ale postupně se rozsmečovala a E. Balážová s K. Vomáčkovou svými chytrými útoky dělaly soupeřům také velké starosti. Všechny holky musím moc pochválit, protože přihlížející rodiče musely být rovněž ze hry nadšení. Škoda, že o 2 uhrané míče holkám utekla záchrana v A skupině.

Za volejbalový oddíl Michal Kadlec

Přípravka CH+D