13. 6. 2020 VOLEJBAL STARŠÍ ŽÁCI, VOLEJBALOVÁ TÚR V Č. TŘEBOVÉ.

V sobotu 13.6.náš oddíl pořádal další kolo Volejbalové TÚR připravené pro starší žáky.
   Do České Třebové přijela dvě družstva žáků Brna, které přivezl a vedl náš odchovanec Aleš Broulík. Dále přijeli hráči z Lanškrouna a Rychnova nad Kněžnou. Týmy Lanškrouna a Brna podle pořadí v Č. Poháru patří mezi přední družstva v naší zemi. To potvrdili ve vzájemném zápase o první místo, který vyhrál Lanškroun. Další tři družstva byly vyrovnanější a ve vzájemných zápasech každé jednou vyhrálo a jednou prohrálo.
   Škoda, že naše výhra nad Rychnovem naše kluky nenakopla A v zápase s Brnem "B" upadli zase do svých zbytečných chyb.
Vzhledem k tomu, že na příští turnaj v Nymburce se z různých rodinných důvodů už nesejdeme, byl to pro některé hráče i poslední zápas v žákovské kategorii.

Turnaj odehráli: J.Fišer, S.Svojanovský, D.Menc, D.Kráčmer, T.Kalousek,J.Homoláč,  J.Kečkéš. J.Vávra a K.Sixta.
Výsledky našeho týmu:

Č.T.- Lanškroun 0:2 /-13,-15/