22. 9. 2019 VOLEJBAL STARŠÍCH ŽÁKYŇ, TURNAJ V ČESKÉ TŘEBOVÉ.

Dnes 22. 9. 2019 byla zahájena kvalifikací soutěž Krajského přeboru starších žákyň Pardubického kraje. Na domácí palubovce v hale Na Skalce v České Třebové se náš tým starších žákyň "A" utkal v kvalifikačním turnaji se soupeřkami z Litomyšle, Poličky a ze Svitav (tým "A" a "C"). Hrálo se každý s každým na dva vítězně sety v celkem 5ti kolech na dvou hřištích. Naše hráčky po úspěšné přípravě na letním soustředění, trénincích a po dvou přípravných turnajích dnes porazily všechny týmy 4 x 2:0. Celá kvalifikace vyvrcholila krásným zápasem s rivalkami ze Svitav a díky výbornému týmovému výkonu a podpoře rodičů/prarodičů a tedy výborné atmosféře, jsme vrátili týmu ze Svitav porážku z posledního turnaje ve Frýdku-Místku. A to jsme celý první set i v koncovce prohrávali. O to je vše cennější (bojovnost a nebojácnost). Náš klub dnes reprezentovalo 11 hráček, které se všechny skvěle ukázaly opakovaně ve hře a odehrály krásné desítky minut na hřišti. Díky výhře v kvalifikaci, jsme v nejlepší čtyřce krajského přeboru, která se utká v dalším kole - opět v neděli 6. 10. 2019. Oporou týmu byla Martina K., skvěle tým dirigovala nahrávačka a kapitánka Kája V., pochvalu za bojovnost a chuť vyhrát si zaslouží všech 11 hráček. Naše pozitiva: hrát mohl celý tým - tedy všech 11 hráček, týmová podporu, podpora diváků, servis, pestrý útok a nebojácnost s bojovností. Základní šestka: Kája V., Martina K., Zuzana H., Nikola P., Aňa S., Denisa R. Poděkování kromě diváků míří k realizačnímu týmu: díky rozhodčím - ženám našeho týmu "A" (Radka K., Pája T.), Michalovi K. a Honzovi V. za přípravu hřišť a zapisování utkání a kadetkám za zápis utkání. Na čem budeme dále pracovat: příjem podání, obrana a hra v poli. Dnešní nominace hráček: Kája V., Martina K., Zuzana H., Nikola P., Aňa S., Denisa R, Barča Š., Lucie U., Klára V., Adéla B., Tereza P. Děkuji všem,  pro trenéry to byl velmi pozitivní zážitek, MR a JR