9. až 10. 1. 2016 STŽKY ČP Jihlava

ČESKÝ POHÁR STARŠÍCH ŽÁKYŇ"Útěcha" - východ, skupina A, 9.-10.1.2016, 1.kolo, pořadatel Demlova JihlavaTřebovačky odehrály velmi kvalitně turnaj v Jihlavě.Mezi 24 "TOP" týmů ČR, které hrají hlavní soutěž, jsme se letos neprobojovali. Dalo se to ale očekávat, jelikož naše družstvo tvoří prvoroční starší žákyně. Týmy, které nepostoupily do hlavní soutěže, ale nesmutní a hrají tzv. turnaj útěchy. V moravské skupině je 15 týmů rozdělených do dvou skupin A a B.

Česká Třebová - Valašské Meziříčí - 2:0 (16,15)Po dlouhém vánočním odpočinku a týdnu fyzické přípravy jsem zvědav, jak to holkám půjde...  :-)

Česká Třebová - Přerov  2:1 (23,-12,13)   O rok starší děvčata, se kterými máme zápornou vzájemnou zápasovou bilanci porážíme. Koukám, jak to našim holkám jde, hlavně v útoku.

Česká Třebová - Svitavy  2:1 (-19,9,10)   Svitavy nepřijely kompletní. V prvním setu zkouším hráčky na jiných postech. Zbytek zápasu máme pod kontrolou.

Česká Třebová - Jihlava  2:1 (-23,10,9)   Družstvo Jihlavy hraje ligu kadetek. Čtvrtý zápas dne, holky na obou stranách jsou fyzicky vyčerpané. My jsme přijely jen s osmi hráčkami, ale hrajeme bezchybně, hlavně v útoku středem sítě jsme neomylní.

Česká Třebová - Hradec Králové  0:2 (-13,-22)  Hradci o chlup utekl postup do hlavní soutěže ČP. V prvním setu nám nešel příjem - po tak dlouhé pauze se ani nedivím :-)

Česká Třebová - Dolní Újezd  1:2 (-21,14,-11)   K zápasu přistupujeme nezodpovědně a jsme po zásluze potrestáni bojovnými soupeřkami. Cenná zkušenost pro nás.

Česká Třebová - Litomyšl  2:0 (13,6)   Zápas zvládáme na výbornou.

8   Svitavy 7 0 1 3 3   5:13 5

Škoda prohraného zápasu s Dolním Újezdem a ztraceného setu proti Svitavám. Mohla to být medaile... :-)Hráčky: L. Farago, S. Horská, T. Kahounová, A. Kohlerová, V. Koubová, N. Kubátová, A. Říhová, V. Vomáčková. Trenéři: J a J Koubovi