8. 3. 2020 VOLEJBAL, STARŠÍ ŽÁKYNĚ ,,B“ SE O UDRŽENÍ VE SKUPINĚ RVALY JAKO LVICE.

V minulém kole se starším žákyním ,,B“ podařilo postoupit ze skupiny C do skupiny B, kterou dne 8. 3. 2020 pořádal náš oddíl. Před sezónou jsme si říkali, že by byl úspěch se ve skupině B někdy udržet. Dnes k tomu bylo nejblíž. Hned v prvním zápase nás čekalo derby proti našemu Áčku, které celkové pořadí soutěže vede. Zápas jsme prohrály 0:2, když jsme si neporadili s kvalitním podáním soupeřek. S takovým podáním se během sezóny potkáme málokdy, naposledy to bylo na kvalifikaci ČP na podzim. Ale když už jsme se dostali do mezihry, tak to nebylo úplně špatné. V druhém zápase nastupujeme proti Svitavám A, které jsou na 4.místě v kraji. Hrajeme to, co umíme. V prvním setu prohráváme 24:26, ve druhém 22:25. Bojovnost na hřišti byla velká, atmosféra vytvořená rodiči, holkami z áčka a jejich trenéry byla fantastická. Do posledního zápasu nastupujeme proti Poličce B. Síly pomalu docházejí, tým je tvořen téměř celý z mladších žákyň, které toho mají v nohách už opravdu hodně. První set po vyrovnaném průběhu uhrajeme my, v druhém setu je lepší soupeř. Do tie-breaku jsme ale vyždímaly poslední zbytky sil a vcelku jasně jsme ho vyhráli. I když padáme o skupinu níž, dnes to byl perfektně odehraný turnaj, který nám toho hodně dal. Poslední kolo odehrajeme 5. 4. 2020.