26. 11. 2023 VOLEJBAL, STARŠÍ ŽÁKYNĚ, TURNAJ SVITAVY.

Dne 26.11.2023 jsme vyjely do Svitav zahrát si Krajský přebor starších žákyň. V prvním zápase nás čekalo družstvo domácích Svitavy B. Holky zahrály bojovný volejbal s výsledkem 1:1. Poté jsme se auty přesunuly do jiné tělocvičny, kde jsme se potkaly s družstvem Sokol Pardubice B, holkám se zase podařilo zahrát pěkný volejbal s výsledkem 1:1. Následoval zápas s družstvem Poličky. Zde jsme si vybraly slabší chvilku a prohráváme 0:2. Poslední zápas byl soupeřem Žichlínek. Na holkách už se projevuje únava, více chybujeme nakonec urveme aspoň set, výsledek 1: 1. Holky jsou rády, že se dneska mohly párkrát radovat z vítězství a my jim to moc přejeme.

Družstvo hrálo v tomto složení: Halvová, Vydrová, Křížová, Řeháková, Karlíková, Šejnohová, výpomoc od starších holek Valdová, Štechová- děkujeme.

Za trenéry Šejnohová, Vydra

St. žáci a žačky