30. – 31. 3. 2019 VOLEJBAL STARŠÍCH ŽÁKYŇ, ČP ČR PLZEŇ.

O posledním březnovém víkendu se naše hráčky zúčastnily posledního, finálového kola Českého poháru starších žákyň. Turnaj skupiny D pořádal volejbalový klub Touškov ve městě Plzni, což pro nás znamenalo vyjet již v pátek odpoledne. Na turnaji se sešlo 8 vyrovnaných týmů a v nabitém programu systémem každý s každým musela děvčata odehrát v sobotu 5 zápasů na dva vítězné sety a v neděli zbývající dva. Mezi hrajícími týmy nebyl výrazný favorit a hrály se vyrovnané zápasy plné hezkého volejbalu, kde výsledek závisel skutečně na každém odehraném balónu. Naše holky hrály s velkým nasazením a udržely koncentraci i do pozdních zápasů dlouhého sobotního hracího dne. Tím se podařilo vyhrát 4 zápasy a díky dalším bodům získaným za vyhrané sety v těch zbývajících se nakonec holky umístily na nádherném druhém místě v turnaji a ještě získaly ocenění za nejlepší hráčku (Sára Horáková). Holkám patří velká gratulace a pochvala za předvedené výkony.

Hrály: Horáková, Jebousková, Neumannová, Klementová, Štanglerová, Plocová, Kolářová, Nováková, Řeháková, Zahrádková

Michal Klimeš

St. žáci a žačky