28. 29. 11. 2015 Český pohár žákyň

V sobotu ráno, po sedmé hodině, vyrážíme rychlíkem do Bílovce k 3.kolu Českého poháru žákyň. Černý pátek se zřejmě protáhl až do soboty. Jednak odjíždíme bez Anety. Druhak, do Hranic na Moravě náš vlak přijíždí se zpožděním. Zde máme přestupovat, ale bohužel nám přípoj ujíždí o pár sekund. Další vlak jede až za dvě hodiny. Vidina pozdního příjezdu, neodehrání prvního utkání a kontumace zápasu nás nenechává v klidu. Po pár telefonátech nám přijíždí z nedalekého Fulneku na pomoc Anežčin dědeček a v Hranicích vykouzlíme ještě jedno sedmimístné auto, které nás odvezlo do Bílovce. K prvnímu zápasu přicházíme 10min. před prvním hvizdem, a tak na nějakou pořádnou rozcvičku čas není. Litomyšl ale porážíme 2:0 a posíláme velké díky našim zachráncům. :-)V druhém zápase proti Přerovu nešlo vůbec nic. Důrazný pohovor k určitým hráčkám během setu asi zabral, protože v následujících zápasech holky hrály výborně. Proti Dolnímu Újezdu vyhráváme 2:0. Náš nejlepší zápas dne byl proti Valašskému Meziříčí - výhra 2:0. Nedělní vyhraný set nad Uničovem nám zajistil 3. místo ve skupině a postup do lepší skupiny pro příští kolo. Čekají nás tedy zajímavé zápasy a náročná příprava! Hráčky: L. Farago, S. Horská, T. Kahounová, V. Koubová, N. Kubátová, M. Kubištová, A. Linhartová, A. Říhová, V. Vomáčková. Chyběla: L. Rybková a A. KohlerováTrenér: J a J KouboviCelkové pořadí družstev - východní skupina