30. 11. 2014 STŽKY LANŠKROUN KP PCE KRAJE

Krajský  přebor  Pardubického  kraje,  starší žákyně 30.11.2014                   Lanškroun-Dolní Třešňovec.

VK Lanškroun „A“  – SK Sokol Česká Třebová           0:3         22:25, 25:27, 13:25

Hrajeme o postup, do první skupiny (1-3. místo) KP Pardubického kraje. Nemocné jsou: Bělková, Kvapilová,    Hrišková, takže mistrovský zápas odehrajeme v sedmi hráčkách. Hrajeme s obrovskými výkonnostními výkyvy. Jednu chvíli hrajeme dobře, uděláme si bodový náskok a další chvíli „projedeme, co máme nahrané“.      V koncovce setu se soustředíme a bez problémů dohráváme úspěšně koncovku prvního setu. Od začátku        druhého setu prohráváme. Když máme možnost, jít do vedení, děláme vlastní chybu. V koncovce setu vede       soupeř 25:24, ale nezvedá zalobovaný míč přes síť. Dobrý servis nás dostává do vedení a opět dobrý servis             nám  připravil úspěšný útok. Třetí set již soupeř výkonnostně odpadl. Vyhráváme 3:0.

VK Lanškroun „B“  – SK Sokol Česká Třebová             0:3        4:25, 14:25, 15:25

Družstvo Lanškroun B, jsou ml. žákyně, takže na hřiště pouštíme Moniku  Nerudovou, která nehraje volejbal     dlouho a do těžkých zápasů ji ještě nemohu postavit.  Na hřišti se střídá s Kristýnou Voleskou a Míšou    Bečičkovou. Vyhráváme opět 3:0.

Pod vedením Rostislava Hanzelky hrála a střídala:                                                                                          Linda Klimková, Foldynová Natálie, Veselá Anna, Voleská  Kristýna,  Pešková Tereza,  Bečičková Michaela                   a Nerudová Monika.

Zapsal R. Hanzelka

Výsledky soutěže Krajský přebor starší žákyně

30. 11. 2014 Polička, Lanškroun, M. Třebová

Celkové pořadí KP starších žákyň:

1.       Polička                25b

Svitavy                 25

3.       D. Újezd              19           4.       LA A                      17 5.       ČT                          16 6.       PA                         11

LA B                       11

8. CHO                          5

MT                            5

10. LI                               2

POLIĆKA – D. ÚJEZD                                      3:2 (22,-21,14,-21,8)

SVITAVY A – D. ÚJEZD                                  3:0 (20,23,21)

POLIČKA – SVITAVY A                                   3:0 (22,15,23)

LANŠKROUN A – LANŠKROUN  B             3:0 (15,10,14)

Č. TŘEBOVÁ – LANŠKROUN B                    3:0 (4,14,15)

Č. TŘEBOVÁ – LANŠKROUN A                   3:0 (22,25,13)

M. TŘEBOVÁ– LITOMYŠL                             2:0 (5,17)

CHOCEŇ – PARDUBICE                                 0:2 (-13,-22)

PARDUBICE – LI               TOMYŠL                              2:0 (16,10)

M. TTŘEBOVÁ – PARDUBICE                      1:2 (17,-24,-11)

CHOCEŇ – LITOMYŠL                                    2:0 (23,17)

M.TŘEBOVÁ – CHOCEŇ                                               2:1 (-24,19,13)