24. 1. 2015 STŽKY SVITAVY KP PCE KRAJE

Krajský  přebor  Pardubického  kraje,

starší žákyně 25.1.2015 Svitavy.

Sokol Geodézie Dolní Újezd  – TJ Sokol Geodézie Česká Třebová 0:3         13:25, 12:25, 17:25

Pokračujeme ve hře o udržení v první skupině KP a tím o body  KP Pardubického kraje.  V prvním setu se českotřebovské dívky rozkoukávají a zvykají na velké prostory Svitavské haly na Střelnici. Bez problémů,             a našlo se i místo, pro střídání hráček,  po setech 13-12-17 vyhrávají českotřebovské dívky první zápas 3:0.

VK Svitavy  – TJ Sokol Geodézie Česká Třebová              1:3        18:25, 9:25, 25:15, 15:25

Od začátku prvního setu, obě družstva čekají, „jakou taktikou překvapí jedno družstvo druhé“. Českotřebovským dívkám, se daří na servisu, kterým „tlačí soupeře do chyb“ a vyhrávají první set. Druhý set je jednoznačný „splachovák“ družstva Svitav, který prohrávají 9:25. Do třetího setu, nastupují českotřebovské dívky nesoustředěné a bez viditelného herního úsilí. Pouštějí soupeře zpět do hry a třetí set prohrávají.  Prohrát  další  set, „by, již bylo na pováženou“, takže se snažíme dívky vyhecovat, aby zopakovaly výkon z prvního, a druhého  setu. Zodpovědný přístup ke hře se dívkám vyplácí a čtvrtý set vyhráváme 25:15. Již podruhé porážíme družstvo Svitav.

Pod vedením Rostislava Hanzelky hrála a střídala:                                                                                             Klimková Linda, Foldynová Natálie, Veselá Anna, Pešková Tereza,  Bělková Kristýna, Voleská Kristýna, Bečičková Michaela , Nerudová Monika.