1. 3. 2015 STŽKY Č.TŘEBOVÁ KP PCE KRAJE

Krajský  přebor  Pardubického  kraje,

starší žákyně 1.3.2015 Česká Třebová.

SK Sokol Česká Třebová – Spartak Polička      3:0         25:15, 25:21, 25:17

Hrajeme poprvé doma Krajský přebor starších žákyň. Systém soutěže je pohárový. Tedy skupina A tři družstva, skupina B tři družstva a skupina C čtyři družstva. První ze skupin postupují a poslední ze skupin sestupují. Takže nevíte, proti komu a kde budete příští kolo hrát. Navíc, bodování skupin je takové, že sestoupíte do B skupiny a přijdete o velké množství bodů, které doháníte po celou dobu krajské soutěže.                                                      Hostíme tradičního soupeře družstvo Svitav a družstvo, které postoupilo z B skupiny KP do A skupiny KP, dívky Spartaku Polička.  Českotřebovské dívky si věří, že družstvo Poličky porazí a nebudou tím družstvem, které sestoupí do skupiny B. Ač, nehrajeme moc dobře a děláme zbytečné chyby, se daří bez nějakého oslnivého výkonu,  porazit dívky z Poličky 3:0, 15-21-17.

SK Sokol Česká Třebová - TJ Svitavy            3:0        25:23, 25:19, 25:16

Obě družstva se tak znají, že žádné překvapení od jednoho, či druhého již nehrozí.  Záleží na momentální pohodě jednoho z  družstev. Od začátku setu, prohráváme o 3.- 4. body, ale v koncovce setu se daří bodový náskok soupeře stáhnout a přidat dva vítězné body. Druhý set je vyrovnaný, ale máme lepší koncovku a set vyhráváme. Třetí set, byl snad nejsnadnější.  Českotřebovské dívka nastupují soustředěné a odhodlané  vyhrát poslední set.             Vyhráváme 3:0,   23-19-17.     Již potřetí porážíme družstvo Svitav.

Pod vedením Rostislava Hanzelky hrála a střídala:                                                                                             Klimková Linda, Foldynová Natálie, Veselá Anna, Pešková Tereza,  Bělková Kristýna, Voleská Kristýna, Bečičková Michaela , Nerudová Monika, Kvapilová Gábina

TJ Svitavy                 - Spartak Polička      3:1         25:18, 22:25, 25:14, 25:15