3. 11. 2019 VOLEJBAL-STARŠÍ ŽÁKYNĚ ,,B“ ODEHRÁLY DALŠÍ KOLO KP V POLIČCE.

Po týdenní tréninkové pauze zaviněné podzimními prázdninami nastoupily starší žákyně B k dalšímu kolu krajského přeboru. Potřetí po sobě jsme všichni odjeli do Poličky. V minulém kole holky sestoupily do třetí výkonnostní skupiny, dnešním cílem bylo bojovat opět o postup zpět. To se ale nepodařilo. Tréninková pauza nám vůbec neprospěla, na hřišti se dnes nedařilo nic a nikomu. Holky sice neodjely v nejsilnější sestavě, ale na to se nelze vymlouvat. Na hřišti nás trápila malá bojovnost a nepřesný příjem, ale především holky pokazily mnoho útoků a darovaly tak soupeřkám většinu bodů zadarmo. První zápas proti Chocni byl ale vyrovnanější než ten minulý – prohra 0:2.  Druhý zápas proti Poličce byl utrápený, příliš mnoho chyb na obou stranách. Nakonec jich víc udělala Polička a my vyhráváme 2:0. Proti Pardubicím je už na naší straně více světlých chvilek, ale opět se holky samy vyházely – 0:2. To samé proti Litomyšli – 0:2. Dnešní výkon hodně mrzí. Oproti hře, kterou holky předváděly před čtrnácti dny na Českém poháru, to byl veliký rozdíl. Každý den ale není posvícení. Holky zvednou hlavu, na trénincích najdou ztracenou jistotu a příští neděli už to určitě bude lepší.:-)

tr. H.Dvořáková, R.Benešová

St. žáci a žačky