16. 2. 2014 STŽKY OLOMOUC KP OLM KRAJE

Krajský přebor Olomouckého kraje,starší žákyně 15.2.2014 Olomouc.

K  dalšímu  kolu  KP Olomouckého kraje jedeme do Olomouce.  Jedeme bez Veselé a Peškové, takže proti minulému víkendu, kdy jsme hráli po několika  měsících  konečně v základu jeden z turnajů Stříbrné vločky ČR, která jako soutěž, je pouze doplňková, odehráváme tento mistrovský turnaj  Olomouckého kraje opět bez dvou hráček základní šestky.                                                                                       Takže k dispozici jsou:  K.Bělková, H. Václavková, N. Foldynová, L. Klimková, V. Šplíchalová,      K. Voleská, Kvapilová.

VK Prostějov “A“ - Česká Třebová                  2:0             25:17, 25:10                      První set hrajeme docela slušně, děláme 17 bodů.  Ve druhém setu nám soupeř nedává pražádnou šanci. Je jasné, že pokud nebudeme hrát v základu, tento turnaj a vůbec tuto soutěž KP – OL, nemáme žádnou šanci výkonnostně stačit družstvům, Prostějova, Přerova a Olomouce.  Prohráváme  0:2  první zápas.

TJ Sokol Šternberk – Česká Třebová                 1:2             21:25, 25:20, 3:15       Co, říci k tomuto družstvu?  Je  to družstvo, které je absolutně technicky mimo, takže nevíte, co udělá. Kam poletí míč, zda bude nahrán, nebo hozen přes síť. Strašně špatně se proti nim hraje. To není pouze můj názor, ale i ostatních trenérů. Bohužel v prvním zápasu Šternberk poráží Olomouc 2:1, takže  bude problém se udržet v první pětce KP-OL. Je to hrozný  volejbal !!! První set vyhráváme, druhý set prohráváme, nejsme připravené se „antivolejbalu  bránit“.  No a třetí set, to byla odpověď na prohraný druhý set, hrajeme dobře a vítězíme 15:3.

PVK Přerov -  Česká Třebová                        2:0             25:13, 25:21

Začínáme špatně a první set je odehraný velice mizerně. Průběh druhého setu je jednoznačně  lepší      a prohráváme ho, až v koncovce.  Určitě lepší výkon,  nežli v prvním  setu.  Prohráváme   2:0.

UP Olomouc - Česká Třebová                       2:0             25:16,  25:15

Družstvo Olomouce ještě dnes nevyhrálo žádný zápas, musíme uhrát set. Hrajeme velice špatně, bez úsilí a viditelné snahy, chtít uhrát lepší výsledek. Prohráváme s družstvem  Olomouce  0:2

Obsazujeme 5. místo a sestupujeme z elitní skupiny A do Skupiny B St. žákyň Olomouckého kraje.