4. 3. 2018 STŽKY KP PCE KRAJE

4. 3. 2018 VOLEJBAL STARŠÍCH ŽÁKYŇ, KP PCE KRAJE.

Máme za sebou další 2 kola starších žákyň. V neděli 25. 2. 2018 oba týmy vyrazily do Svitav. Mladší holky – ČT B odehrály svůj první zápas proti domácím. Sestava ovlivněná nemocí pustila do základní sestavy i holky, které většinou ve starších moc nehrají. První set holky bojovaly, druhý byl odevzdaný. A proti Litomyšli? První set se holky hledaly, druhý makaly. Pochvalu ale zaslouží, protože se poprvé v zápase vyzkoušely vbíhanou náhru.

ČT A – holky potvrdily svoje výkony v letošní sezóně a v obou zápasech dovolily soupeřkám kolem 10 bodů.  Holky válely na podání, a tak žádné překvapení nepřipustily.

Další kolo nás poslalo 4. 3. 2018 do Poličky. Na naše týmy čekala domácí Polička a soupeřky z Chocně. ČT B – v zápase s Poličkou bojovalo především s příjmem podání.  Body jsme většinou získávaly jen díky chybám soupeřek. Zápas s Chocní byl již vyrovnanější. Zápas jsme v tiebreaku prohrály, ale výkon byl neporovnatelný proti zápase s Poličkou.

ČT A – v zápase s Chocní se holkám dařilo. Opět nedaly soupeřkám ani chvilku myslet na vítězství. Zápas s Poličkou byl již vyrovnanější, ale i tento zápas skončil vítězně pro náš tým.

Poslední kolo soutěže hrajeme 25. 3. 2018 na domácím hřišti v tělocvičně u Billy. A náš A tým bude ještě bojovat o zlaté medaile.

Hrály:

ČT A - Bicanová, Blažková, Broulíková, Dušková, Kráčalová, Pešková, Verešpejová, Vernerová. Trenéři: Martin Blažek, Pavel Verner.

ČT B – Havránková, Horáková, Jebousková, Kadlecová,  Klementová, Klimešová,  Neumannová, Nováková, Řeháková, Štanglerová

JR

St. žáci a žačky