13. 12. 2015 STŽKY KP PCE KRAJE 4. kolo

KRAJSKÝ PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKYŇ skupina A, 13.12.2015, 4.kolo, pořadatel TJ Sokol Česká TřebováBouřlivá domácí atmosféra v tělocvičně VDATJ Sokol Česká Třebová - VO TJ Lanškroun 3:0 (23,24,18)Za hlasitého povzbuzování početného publika se rychle ujímáme vedení v prvním setu 16:9. Poté soupeřky stáhly náskok (po našich laciných chybách) na 19:16 a šlo se do napínavé koncovky. Přesně takový scénář měla většina našich vzájemných zápasů v loňském roce. Jenže letos koncovky setů psychicky ustáváme :-) Bylo to vidět i v druhém setu, kdy jsme prohrávali 20:24, avšak Natka zkušeně odpodávala až do vítězného konce. Třetí set už byl odehraný bez našeho zaváhání.Spartak Polička - VO TJ Lanškroun 0:3 (-10,-22,-22)TJ Sokol Česká Třebová - Spartak Polička 3:0 (18,17,22)Trošku jsme zamýchali sestavou a tak byly obavy, jak se s tím holky popasují. Zvládly to na jedničku. Poradili jsme si s těžkým podáním soupeřek a na síti dobře blokovali.Hráčky: L. Farago, S. Horská, T. Kahounová, A. Kohlerová, V. Koubová, N. Kubátová, M. Kubištová, A. Linhartová, A. Říhová, V. Vomáčková + L. Rybková Trenéři: J a J Koubovi