15. 9. 2019 VOLEJBAL, STARŠÍ ŽÁCI-KVALIFIKACE PŘEBORU PCE KRAJE.

V neděli 15.září 2019 odstartovala soutěž i pro naše starší žáky. Kvalifikační skupinu čítající sedm týmů hostilo družstvo ze Svitav. Kvalifikace se odehrála systémem každý s každým na dva hrané sety. Na základě výsledků kvalifikace se družstva rozdělí do dvou skupin s prolínacím systémem, kdy poslední družstvo z lepší skupiny bude sestupovat a vítěz horší skupiny postupovat do té lepší.

Naše družstvo v kvalifikaci zvítězilo 2:0 nad týmy z Poličky a Chocně. Smírně skončily zápasy s Pardubicemi a Letohradem. A porážkou 0:2 skončily zápasy s Lanškrounem a Svitavami. Po sečtení všech bodů jsme se umístili na krásném 3.místě a první kolo tak budeme měřit síly se Svitavami, Lanškrounem a Chocní. Hrajeme v domácím prostředí – v neděli 29.9.2019 v tělocvičně u Billy.(rb)

Hráli: J.Fišer, F.Harašta, J.Homoláč, M.Homoláč, T.Kalousek, J.Kečkeš, K.Klimek, D.Kráčmer, M.Štech, K.Sixta, S.Svojanovský, J.Vávra

tr. Zdeněk Rejman

St. žáci a žačky