21. 1. 2018 STŽCI H.KRÁLOVÉ KP PCE KRAJE

21. 1. 2018 VOLEJBAL STARŠÍCH ŽÁKŮ H. KRÁLOVÉ.

Před vánocemi 2017 se dohrála soutěž starších žáků Pardubického kraje, kluci skončili na 4.místě. Na začátku sezóny byla dohodnuta nástavba, kdy došlo ke spojení s Královéhradeckým krajem. V neděli 21.1. odjížděla všechna družstva do Hradce Králové, kde se hrálo 1.kolo nástavby. Naše družstvo hraje skupinu B, kde hrají družstva z druhé poloviny tabulek Pardubického a Královéhradeckého kraje. Kluci měli měsíční pauzu, někteří byli na lyžích, což bylo znát hlavně v zápase s Rychnovem. S Dřevěnicemi byla hra vyrovnaná a štěstí stalo na straně soupeře. Zápasy s Litomyšlí a Svitavami B byly jednoznačně v naší režii.

ČT – Rychnov nad Kněžnou B     0:2

ČT – Dřevěnice   1:2

ČT – Litomyšl   2:0

ČT – Svitavy B   2:0

Družstvo hrálo ve složení: Bělka, Hurt, Hruška Rezek, Svoboda, Štech, Šumbera a Svojanovský.

Kluky doprovodili trenéři Zdeněk Rejman a Míra Štech

St. žáci a žačky