15.11.2015 STŽKY KP PCE KRAJE

KRAJSKÝ PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKYŇ skupina A, 15.11.2015, 2.kolo, pořadatel TJ Spartak Polička

POLIČKA – SVITAVY              2:3  (-21,23,21,-22,-10)

SVITAVY – ČESTKÁ TŘEBOVÁ 3:1  (-19,14,23,19)

Do zápasu vstupujeme soustředěně a hrajeme podle mých představ. Vyhráváme první set. Ve druhém setu upadá nasazení a navíc máme problémy s příjmem. Třetí set je vyrovnaný, ale těsně prohráváme v koncovce 23:25. Ve čtvrtém setu vedeme 16:9 a vypadá to na tiebreak. Na něj už ale nedojde. Zbytečně prohráváme set i celý zápas. Příště musíme zachovat chladnou hlavu a přidat na odvaze! Zápasy, ve kterých máme na vítězství se neodevzdávají tak zadarmo. Na obhajobu našich holek mluví fakt, že v družstvu soupeřek hrají o rok starší děvčata, která už tyto zkušenosti nabyla v loňské sezoně. Dnes to nebylo o tom, kolik máme natrénováno, ale kolik těžkých zápasů máme odehráno. A to svědčilo pro družstvo Svitav.

POLIČKA – ČESKÁ TŘEBOVÁ 1:3  (-19,11,-19,-20)I přes několik našich zbytečných chyb, zápas máme pod kontrolou a zvládáme k naší spokojenosti. A tak po zápase mohly propuknout veselé oslavy Anežčiných narozenin :-)Hráčky: L. Farago, S. Horská, T. Kahounová, A. Kohlerová, V. Koubová, N. Kubátová, M. Kubištová, A. Linhartová, A. Říhová, V. Vomáčková. Chyběla zraněná L. Rybková.Trenér: Jiří Kouba