1. 4. 2023 VOLEJBAL, STARŠÍ ŽÁCI FINÁLE SVITAVY.

Dne 1. 4. 2023 jsme odehráli poslední mistrák st.  žáků v krajském přeboru.
Do Svitav jsme jeli s úkolem neprohrát se soupeři z Pardubického kraje. První zápas s H. Králové, který nemohl ovlivnit naše umístění v přeboru Pardubického kraje, byl po zakřiknutém výkonu zklamáním. V dalším zápase se kluci utkali s družstvem Nové Paky, které bylo lehčím soupeřem a klukům po vítězství v tomto zápase trochu stoupla sebedůvěra. Tu jsme potřebovali v zápase s Letohradem. I přes některé individuální chyby jsme vyhráli a po pěkném druhém místě v krajském přeboru se můžeme připravovat na předkolo přeboru ČR. To je částečně úspěch, protože v této kategorii končí jen Kája Sixta a Kryštof Klimek.
Hráli: K. Sixta, L. Dašek, M. Homoláč, S. Buriánek, Š. Hübl, L. Halva a M. Málek.
Č.T. - H. Králové 0:2 (-17,-17)
Č.T. - N. Paka 2:0 (18,16)
Č.T. - Letohrad 2:0 (18,22)
                                                                                         Z. Rejman a J. Fišar.