26. 11. 2017 STŽKY Č.TŘEBOVÁ KP PCE KRAJE

26. 11. 2017 VOLEJBAL, STARŠÍ ŽÁKYNĚ – ČESKÁ TŘEBOVÁ.

Na neděli bylo nalosováno další kolo KP starších žákyň. Naše oba týmy hrály v domácí tělocvičně VDA. A i B tým odehrál svoje zápasy proti Lanškrounu a Letohradu. Poslední na pořadí byl vzájemný zápas.

A tým čekala hned první zápas největší zkouška proti Lanškrounu. Soupeřky přijely v nejsilnější možné sestavě. Našim holkám se ale zápas úplně nevydařil. Až se spolu příště potkají, mají soupeřkám co vracet. Další 2 zápasy, proti Letohradu i proti ČT B, odehrály spíše v tréninkovém tempu a zapojily se hráčky ze střídačky.

B tým nastoupil nejdřív proti Letohradu. Dařilo se  a my získaly 1 vítězství ve starších žákyních. Další 2 zápasy proti Lanškrounu a ČT A byly hlavně o podání a bohužel strachu…Ale ČT A i Lanškroun letos patří k týmům, které bojují o medaile. Do příště máme určitě na čem pracovat.

Sestavy:

ČT A – kapitánka Blažková, Bicanová,  Dvořáková, Dušková, Hyláková, Kaplanová,  Kráčalová, Pešková, Verešpejová, Vernerová. Trenéři: Blažek, Verner

ČT B – kapitánka Neumannová, Havránková, Horáková, Jebousková, Klementová, Nováková, Štanglerová, Zahrádková

JR

St. žáci a žačky