24. 8. 20200, VOLEJBAL ST.ŽÁKYNĚ, 3. MÍSTO ŽÁKYŇ NA TURNAJI V LUPENICI.

V neděli hned po soustředění (23.8.2020) družstvo žákyň vyrazilo na tradiční antukový turnaj do Lupenic. Cílem turnaje bylo zapojit všechny hráčky a vyzkoušet nové postavení a posty. Celkem se turnaje zúčastnilo 13 týmů, z kterých byly vytvořeny čtyři základní skupiny. Holky nastoupily v prvním zápase proti Poličce A (1:1) a ve druhém proti Loko Trutnov (2:0). Díky horšímu skóre naše družstvo postoupilo do semifinálové skupiny z druhého místa. Dalšími soupeřkami byla družstva Rémy Rychnov nad Kněžnou (1:1) a Svitav C (2:0). V zápase o 3. místo naše holky porazily Svitavy B a braly zaslouženě bronz.:-) Celkově turnaj splnil to, co měl. Předvedená hra byla na začátek sezóny pěkná. Tak jen tak dál.:-)

Celkové pořadí: 1. Svitavy A, 2. Réma Rychnov nad Kněžnou, 3. Česká Třebová

tr. H.Dvořáková, R.Benešová