13. 11. 2022 VOLEJBAL, STARŠÍ ŽÁCI SVITAVY.

V neděli 13.11.2022 odehráli turnaj starší žáci ve Svitavách pouze v šesti hráčích! Nejeli Buriánek a Dašek ze zdravotních důvodů. Hráli jsme poprvé na jednoho nahrávače- Homoláč se výzvy ujal výborně. Hübl na bloku a Halva na účku hráli také poprvé a Kyncl s Málkem museli celý turnaj odehrát bez vystřídání. Přes kombinovanou sestavu se kluci se soupeři dokázali měřit kvalitním výkonem. Zápas se Svitavami jim sice nevyšel podle představ, ale s výsledkem jsem spokojen. Výsledky: Polička U18 0:2, Svitavy 0:2, H. Brod 0:2 a Letohrad 2:1.
Ve společné tabulce nám patří páté místo . Po Novém roce se spojíme ještě s Hradeckým krajem a na prvním turnaji bychom měli hrát s H. Brodem, V. Meziříčím, Třebechovicemi a N. Pakou...

Zapsal Z. Rejman

St. žáci a žačky