17. 11. 2013 STŽKY Č.TŘEBOVÁ KP PCE KRAJE

Krajský  přebor  Pardubického  kraje, starší žákyně 17.11.2013 Česká Třebová.

Česká Třebová  – Spartak Polička            3:1        25:14, 25:15, 23:25, 25:18

První a druhý set je z naší strany celkem snadno zahraný.  Další set, „třetí“,  je z naší strany rozehrán velice dobře, vedeme 16:8,  prohráváme,  vyhraný  třetí set.   Dívkám se za pomoci chyb soupeře daří uklidnit a vyhrát čtvrtý set. Vyhráváme 3:1.

Česká Třebová – VK Lanškroun                  2:3     21:25, 14:25, 25:13, 25:17, 10:15   Zápas,  začínáme velice špatně. Na co sáhneme, je špatné.   Soupeř si dělá, co chce.  Prohráváme dva sety      a nedošlo k žádnému posunu v naší  hře .                                                                           Něco se změnilo a dívky najednou nedělají tolik chyb, začínají „skládat“ míče do pole soupeře, daří se na servisu. Takže ono to jde !!!!  Bez nějakých problémů vyhráváme 3. a 4. set. Rozhodující set nezačínáme dobře, ale brzy se dostaneme do vedení a otáčíme stranu za stavu 8:6. Jdeme na druhou stranu hřiště, kde svití slunce do očí. Nechci říci, že tento problém nám prohrál zápas, myslím si, že to byla opět ztráta koncentrace, kdy nejsme schopné přihrát míč, nahrát míč, zablokovat, dát servis a zaútočit. Prohráváme pátý rozhodující set 10:15.

Pod vedením Rostislava Hanzelky hrála a střídala:                                                                    Bělková Kristýna, Voleská Kristýna, Linda Klimková, Veronika Šplíchalová, Foldynová Natálie, Pešková Tereza, Vašinová Dominika, Václavková Hana.