19. 5. 2018 STŽKY PARDUBICE TURNAJ

19. 5. 2018, ZEMSKÉ FINÁLE PŘEBORU ČOS ČECHY aneb VOLEJBALOVÝ „OPEN“ TURNAJ ŽÁKYŇ .

V sobotu 19. 5. se v Pardubicích konal venkovní turnaj starších žákyň. Turnaje se zúčastnilo 5 týmů: Pardubice ,,A", Pardubice ,,B", Chvaletice, Střešovice Praha a tým našich starších žákyň. První zápas jsme se utkaly s Chvaleticemi a druhý zápas se Střešovicemi Praha. Oba dva jsme po krátkém boji vyhrály 2:0. Hned poté proti nám nastoupil tým Pardubice "A". Po dlouhé sezoně starších žákyň, jsme věděly, že nás čeká vyrovnaný zápas a naše přesvědčení se potvrdilo. Týmy byly velice vyrovnané, ale díky naší bojovnosti a štěstí jsme opět vyhráli 2:0 (27:25 ; 27:25). Poté nás čekal poslední zápas s Pardubicemi ,,B",  který jsme také vyhrály 2:0. Celý turnaj skončil našim vítězstvím, druhým místem Pardubic ,,A" a třetím místem Střešovic.

Blažková a Pešková

Sestava: Bicanová V., Blažková L., Dušková A., Dvořáková Š., Hylaková N., Kráčalová E., Pešková E., Verešpejová A., Vernerová K.

St. žáci a žačky