12. 10. 2014 STŽKY CHOCEŇ KP PCE KRAJE

Krajský  přebor  Pardubického  kraje, starší žákyně 12.10.2014 Choceň.

Česká Třebová  – Spartak Choceň            3:0        25:5, 25:9, 25:11

První set začínáme hrát s Gábinou Kvapilovou (třetí nahrávačka) a Aničkou Veselou na bloku, protože ze tří blokařek máme dvě nemocné. Hrajeme dobře a v půlce setu, na hřiště postu smečařky, pouštíme  Moniku Nerudovou. Druhý set začíná opět Gábina  Kvapilová  a v půlce druhého setu, střídáme a na hřiště post blokařky jde Radka  Hrišková. Začátek třetího setu stejný setů předchozích.  Od půlky třetího setu střídáme, na hřiště jdou obě hráčky, R. Hrišková a M. Nerudová. Vyhráváme 3:0.

Česká Třebová – VK Svitavy „A“              1:3        25:21, 13:25, 14:25, 20:25

Na tento zápas jsme se těšili, bohužel bez háček základní sestavy nejsme schopné družstvu Svitav A stačit. V poli míč udržíme, ale je problém na útoku, kde po několikrát vypracované příležitosti „nejsme schopné složit míč“ !!!                                          Máme  problém s velice úzkým kádrem družstva st. žákyň-mnoho nemocných či zraněných.    S hrou takto oslabeného družstva jsem spokojen.                                                                                                         Před tímto zápasem zde hrály ženy KP Choceň – Dolní Újezd. Zápas st. žákyň, svoji úrovní jednoznačně  předčil předchozí zápas žen, což potvrdilo i velké množství diváků.

Pod vedením Rostislava Hanzelky hrála a střídala:                                                                                 Voleská Kristýna, Linda Klimková, Foldynová Natálie, Veselá Anna, Bečičková Michaela, Kvapilová Gábina, Hrišková Radka a Nerudová Monika.