5. 11. 2017 STŽKY LITOMYŠL KP PCE KRAJE

STARŠÍ ŽÁKYNĚ, PARDUBICKÝ KRAJ – ČT A  A ČT B.

Do letošní sezóny za náš oddíl nastupují 2 týmy starších žákyň v Pardubickém kraji. A tým doufám v příčky nejvyšší, a my s nimi. Nastupují za něj hráčky, které v loňské sezóně získaly titul přebornic Pardubického kraje. B tým je složen z mladších žákyň a tuto soutěž mají „na zkušenou“.

A jak se nám daří?

Máme za sebou 3 kola soutěže. V prvním kole jsme měly volno.

Druhé kolo jsme pořádaly doma, v tělocvičně VDA.  A i B tým hrály s Chvaleticemi a Pardubicemi. Poslední zápas bylo derby mezi A a B týmem.  A tým toto kolo zvládl na výbornou, bez ztráty setu. B tým se snažil, ale na vítězný set nedosáhl.

Třetí kolo soutěže nás poslalo do Litomyšle. Našimi soupeři byly týmy Svitav a Litomyšle. A tým zatím potvrdil svoji suverenitu a opět získal 2 výhry bez ztráty setu. B tým bojoval a uhrál svůj první vítězný set.

Těžko hodnotit po dvou kolech, ale A tým určitě má na boj o medaile. Jiné umístění by pro tento tým bylo zklamání. B tým bojuje v první řadě se svým strachem, až poté se soupeřem. Pro B tým je hra v tuto chvíli důležitější než výsledek.

Sestavy:

A tým: Bicanová, Blažková, Broulíková, Dušková, Dvořáková, Hyláková, Kaplanová, Kráčalová, Pešková, Verešpejová, Vernerová. Trenéři: Blažek, Verner

B tým: Beranová, Havránková, Horáková, Jebousková, Kadlecová, Klementová, Klimešová, Neumannová, Nováková, Řeháková, Štanglerová, Vomáčková a Zahrádková.

Výsledky a průběžná tabulka jsou zde: http://www.cvf.cz/souteze/soutez/?soutez=PA-ZKY&skupina=PA-ZKY

                                                                                                                      JR  

St. žáci a žačky

Všechny akce