3. 10. 2020, VOLEJBAL ST.ŽÁKŮ, TURNAJ V POLIČCE.

Dne 3. 10. 2020 se družstvo starších žáků zúčastnilo 1. kola přeboru Pardubického kraje v Poličce. V prvním zápase se kluci utkali s družstvem Chocně. Po jasné výhře v první setu bohužel kluci už stejný výkon nepředvedli ve druhém a třetím setu a zbytečně prohráli s Chocní. V druhém zápase se naše družstvo utkalo s domácí Poličkou a díky zlepšenému výkonu lehce vyhráli. V posledním zápase se kluci utkali se Svitavami. Jasná prohra po špatném příjmu podání a malé bojovnosti. Celkově kluci obsadili krásné 3. místo a udrželi se ve skupině A. Hráli T. Kalousek, D. Menc, J. Kečkéš, L. Halva, J. Vávra a K. Sixta.

Jiří Fišar.

St. žáci a žačky