10. 12. 2017 STŽKY CHOCEŇ

10. 12. 2017, VOLEJBAL, STARŠÍ ŽÁKYNĚ – CHOCEŇ.

K dalšímu kolu starších žákyň odjížděly oba naše týmy do haly „Pod Sakem“ v Chocni. A tým hrál 1. zápas proti domácím a 4. zápas proti soupeřkám z Poličky. B tým měl pořadí opačně, k celkově druhému zápasu nastoupil proti Poličce a pak hned proti domácím.

A tým měl v obou zápasech herní převahu ve všech činnostech. Holky si připsaly vítězství 2:0 a dalších 6 bodů do tabulky.

B tým proti Poličce odehrál pěkný první set – délka výměn se prodlužovala, druhý set jsme bojovaly s příjmem. A zápas proti Chocni? Těsná prohra v prvním setu 24:26, druhý set měly soupeřky již navrch. Opět se ukázalo, jak velkou sílu má vrchní podání.

Hrály:

A tým: Bicanová, Blažková, Dušková, Hyláková, Kráčalová, Pešková, Verešpejová, Vernerová. Trenéři: Blažek, Verner

B tým: Beranová, Horáková, Jebousková, Klementová, Neumannová, Nováková, Řeháková, Štanglerová, Vomáčková, Zahrádková