4. 6. 2019, STARŠÍ ŽÁKYNĚ, ZAKONČENÍ SEZÓNY- BOMBERKY.

Netradičně v úterý 4. 6. 2019 čekal naši tréninkovou skupinu Bomberek turnaj nejen k zakončení letošní sezóny.

V 16. 30 se ozval úvodní hvizd, kdy 5 týmů složených z hráček a 5 týmů složených z rodičů bylo rozděleno do 2 skupin. Po odehrání základních skupin nás čekalo napínavé semifinále. Finálové boje nabídly pěknou volejbalovou podívanou. Každý tým odehrál 6 zápasů po 10 minutách.     Na hřištích se bojovalo, fandilo, nikdo nechtěl darovat body zadarmo. Rodiče a hráčky se navzájem povzbuzovali a vytvořili výbornou atmosféru turnaje.

Děkuji všem rodičů, kteří přišli a strávili s námi odpoledne. Holkám moc děkuji za turnaj i za  celé 3 roky společné práce a do dalších sezón přeji hodně volejbalových úspěchů J

St. žáci a žačky