Krajský  přebor  Pardubického  kraje,

starší žákyně 15.3.2015 Česká Třebová.

Hrajeme o první místo v Krajském přeboru starších žákyň.

SK Sokol Česká Třebová – VK Lanškroun A      3:0         25:18, 25:19, 25:17

Hrajeme opět doma Krajský přebor starších žákyň. Hostíme družstvo Svitav a družstvo Lanškrouna, které postoupilo z B skupiny.  Potřebujeme porazit Lanškroun, abychom měli jistotu druhého místa v Krajském přeboru a tím i jistotu postupu na Mistrovství ČR, kam postupují dvě nejlepší družstva z jednotlivých krajů.  Českotřebovské dívky si na soupeře věří a bez problémů vyhrávají první a druhý set. Zatím bezproblémový průběh těchto setů, se přičinil o ztrátu nasazení a koncentrace. Od začátku třetího setu prohráváme               a nejsme  schopné se zvednout. Prohráváme již 0:8, na hřiště musím pustit A. Veselou, kterou jsem chtěl nechat sedět ze zdravotních důvodů.  Bod po bodu, stahujeme náskok soupeře, až se stav bodů daří vyrovnat. Od této chvíle, jsou českotřebovské dívky opět „nahoře“ a vyhrávají 25:17.

SK Sokol Česká Třebová - TJ Svitavy            2:3 22:25, 25:20, 27:29, 25:23,16:18

Dnes hrajeme o první místo v Krajském přeboru st. žákyň. Když vyhrají Svitavy, již nemáme šanci je v posledním kole 22. 3. 2015 bodově předstihnout. Obě družstva se z počtu spolu odehraných zápasů, již velice dobře znají       a záleží  na momentální pohodě jednotlivého družstva. Od začátku zápasu to je obrovská bitva o každý míč.  Již dle bodů jednotlivých setů je vidět, jak byl zápas vyrovnaný.  První set prohráváme, druhý vyhráváme. Ve třetím setu vedeme 26:25, ale kazíme servis a set prohráváme. Čtvrtý set opět vyhráváme. Hrajeme pátý rozhodující set. Opět bitva o každý míč, stav 16:16. Bohužel za tohoto stavu nepřihrajeme dva míče a soupeř 16:18 vítězí.  Vyhrává celkově 3:2 a tím první místo Krajského přeboru st. žákyň.

Pod vedením Rostislava Hanzelky hrála a střídala:                                                                                             Klimková Linda, Veselá Anna, Pešková Tereza, Bělková Kristýna, Voleská Kristýna, Bečičková Michaela, Nerudová Monika, Kvapilová Gábina.

TJ Svitavy                 - VK Lanškrou           3:0         25:15, 25:22, 25:23