19. 6. 2021, VOLEJBAL STARŠÍCH ŽÁKYŇ-3. MÍSTO  NA SOKOLSKÉM PŘEBORU.

V sobotu 19.června 2021 se v Pardubicích konal volejbalový Přebor ČOS starších žákyň. Za parného počasí bojovalo osm sokolských a jedno nesokolské družstvo o titul. Naše družstvo odjelo v šesti hráčkách, takže jsme věděli, že to bude s ohledem na program turnaje náročné. Turnaj odehrála Barča O., Eliška Pol., Denča, Dáňa, Terka a Nikča. V posledním zápase zaskočila Barča Š.

V základní skupině narazilo naše družstvo na Bedřichov ,,A“ (1:1) a na Šlapanice (2:0). Díky horšímu skóre ve skupině postupujeme z druhého místa do vyřazovacích bojů a utkáváme se s Pardubicemi B (2:0) a Pardubicemi A (2:0). Ve finálové skupině o 1. až 3.místo hrajeme nejprve s Žichlínkem (0:2) a o druhé místo opět s Bedřichovem ,,A“, kde prohráváme až v tie-breaku 13:15. Celkové 3. místo je pěkný výsledek. Velký přínos měl turnaj v tom, že s ohledem na nemožnost střídání se holky musely se svými horšími chvilkami na hřišti vypořádat samy, což byla pro všechny velká zkušenost. Holkám gratulace.

tr. H.Dvořáková, R.Benešová

St. žáci a žačky