11. 11. 2018 STŽKY KP PCE

11. 11. 2018 VOLEJBAL STARŠÍCH ŽÁKYŇ, LANŠKROUN.

TJ SOKOL GEODÉZIE Č. TŘEBOVÁ   –  SPARTAK POLIČKA     3 : 0   25:15, 25:21, 25:19

Dnes v neděli 11. 11. 2018 hrajeme v Tatenicích další kolo krajského přeboru žákyň. Soupeřem nám jsou družstva VO TJ Lanškroun a Spartak Polička.  S družstvem Poličky to, je docela snadná záležitost. Jsme lepší na útoku a to, rozhoduje celý zápas.

TJ SOKOL GEODÉZIE Č. TŘEBOVÁ   –  VO TJ LANŠKROUN     0 : 3  15:25, 21:25, 19:25

Druhý zápas s družstvem Lanškrouna, je již zcela jiná káva. Děvčata soupeře nedělají tolik chyb, jako českotřebovské žákyně, dobře brání, blokují dvojblokem i trojblokem a útočí na místo.

Pod vedením R. Hanzelky hrála:  Blažková Lucie, Vernerová Kristýna, Dušková Adéla, Hyláková Nikola, Pešková Eliška, Kaplanová Anna.

Zpracoval R. Hanzelka

11. 11. 2018 VOLEJBAL STARŠÍCH ŽÁKYŇ, CHVALETICE.

V neděli B tým starších žákyň hrál svoji skupinu u nejvzdálenějšího soupeře, Chvaletic. Naštěstí brzká ranní výprava náš cíl nezhatila.

Oba zápasy, proti domácím i proti soupeřkám z Chocně, měly podobný průběh. Velkou zbraní bylo podání. Nám se dařilo v poli a velké zlepšení bylo i na saku. Oproti minulému týdnu nastoupil bojovný tým. Oba zápasy jsme vyhrály 3: 0 a zajistily si postup zpět do B skupiny.

Holky super výkon J

Další kolo nás čeká 2. 12. 2018 a soupeři nám budou Svitavy A a Polička.

Hrály: kapitánka Neumannová, Havránková, Horáková, Janecká, Jebousková, Klementová, Kolářová, Plocová, Štanglerová, Vašková, Vomáčková

JR

St. žáci a žačky