27. 10. 2019 VOLEJBAL STARŠÍCH ŽÁKŮ-V LETOHRADĚ STARŠÍ ŽÁCI NEUDRŽELI NEJLEPŠÍ SKUPINU.

27.10.2019 se v Letohradě konalo další kolo přeboru starších žáků. Na zápasy jsme jeli bez zraněného Michala Štecha. Přesto jsme věřili, že třetí místo uhájíme. Nepřítomnost Michala dala šanci pro Honzu Fišera hrát prakticky bez střídání, což si za svůj přístup zasloužil. Ostatní hráli podle toho, jak trénují. Na hřišti bylo málo pohybu a zbytečné chyby. Hráli jsme teprve potřetí, a to vždy po čtyřech týdnech. Hraní na tréninku moc není, protože trénujeme společně čtyři ročníky rozdílné výkonnosti. Chybí nám vyhranost, kterou naši soupeři získávají na ČP starších žáků.

Na turnaji jsme postupně prohráli s favoritem z Lanškrouna 0:2/-15,-10/, Svitavami 0:2/-16,-13 /a zbytečně s Letohradem 1:2 /18,-24,-12/. Příští kolo je pro nás jednoznačným cílem vrátit se zpět do nejlepší skupiny.

Hráli: T.Kalousek, J.Fišer, D.Menc, F.Harašta, K.Sixta, D.Kráčmer, J.Kečkéš, J.Vávra a J. Homoláč.

J.Fišar a Z.Rejman.

St. žáci a žačky