22. 4. 2018 STŽKY RTYNĚ TURNAJ

22. 4. 2018, VOLEJBAL STARŠÍCH ŽÁKYŇ, O POHÁR JESTŘEBÍCH HOR.

V neděli 22. 4. 2018 jsme vyrazily na turnaj žákyň o Pohár Jestřebích hor do Rtyně v Podkrkonoší, který pořádal místní volejbalový oddíl.

V turnaji startovalo celkem 12 týmů, které odehrály svoje zápasy na 3 hřištích. Čekalo nás celkem 5 zápasů, kdy při všech nás trápil nejvíce příjem vrchního servisu. Na tomto turnaji mohly ale hrát i starší žákyně. Holky jsou většinou mlaďounké a v mladších žákyních je čeká ještě jedna sezóna. A aby to neměly tak jednoduché, vyzkoušely jsme si nový systém na hřišti. Za jeho zvládnutí patří holkám velká pochvala.

Hrály: Kadlecová, Kubová, Neumannová, Pataki, Růžičková, Štosová, Valterová, Zahrádková

JR

St. žáci a žačky