21. 1. 2018 STŽKY Č.TŘEBOVÁ KP PCE KRAJE

21. 1. 2018 STARŠÍ ŽÁKYNĚ – ČT A, ČT B, KP PCE KRAJE.

V neděli se hrálo další kolo starších žákyň Pardubického kraje. Na domácí palubovce odehrály oba naše týmy celkem 5 zápasů. A jak?

A tým všechny 3 zápasy vyhrál. Proti Chvaleticím a našemu B týmu, šlo o „povinné“ vítězství.  Na soupeřky z Pardubic holky vletěly a tvrdým podáním a výborným útokem jim nedaly šanci. A to výšková převaha nebyla na naší straně sítě.

B tým čekaly 2 těžké zápasy – dle mého názoru hrály s 2 medailisty starších žákyň. S týmem Chvaletic jsme mohly bojovat o zisk minimálně jednoho setu, ale udělaly jsme zbytečné množství chybiček. Příště věřím, že nějaký bodík do tabulky připíšeme J

Hrály:

ČT A – Bicanová, Blažková, Dušková, Dvořáková,  Hyláková, Verešpejová, Vernerová. Trenéři: Martin Blažek, Pavel Verner.

ČT B – Havránková, Horáková, Jebousková, Neumannová, Nováková, Vomáčková, Zahrádková

JR

St. žáci a žačky