7. 2. 2016 STŽKY KP PCE Kraje 6.kolo

KRAJSKÝ PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKYŇ skupina B, 7.2.2016, 6.kolo, pořadatel TJ LitomyšlKdo si na krk pověsí zlaté medaile? :-)Do konce soutěže KP zbývájí 3 turnaje. Poslední 9. kolo bude odehráno 30.3.2016. My jsme v minulém kole, které bylo odehráno v náhradním termínu, po dvou prohraných tiebreacích sestoupili do skupiny B. Dnes byly našemi soupeřkami děvčata z Litomyšle a B team Lanškroun. TJ Litomyšl - VO TJ Lanškroun B -  1:3 (-21, 4, 11, 11) Do prvního setu nastupují hráčky, které doposud hrály za Lanškroun B. Po prohraném prvním setu ale přenechávají své místo zkušenějším spoluhráčkám. Nastupuje šest nových Lanškrounských hráček, které hrají ligu kadetek a Český pohár. TJ Sokol Česká Třebová - VO TJ Lanškroun B  1:3 (16, -22, 16, 14) Co vedlo Lanškroun k tomu, aby na nás vytáhl trumfy z rukávu? Bojuje se o účast na MČR, kterou mají zajištěnu pouze první dvě družstva z KP. Případně, pokud by se Lanškroun umístil do 8. místa v ČP, postupuje na MČR i třetí z Krajského přeboru. A tak udržet Třebovou v B skupině je prospěšné pro Lanškroun A. Nicméně, pro nás hrát proti o rok zkušenějším soupeřkám bylo určitě přínosné. Naše holky za předvedenou hru zaslouží pochvalu. TJ Litomyšl - TJ Sokol Česká Třebová 0:3 (19, 8, 12)Po krátké přestávce prostřídáme hráčky a porážíme domácí. Hráčky: L. Farago, S. Horská, T. Kahounová, A. Kohlerová, V. Koubová, N. Kubátová, M. Kubištová, A. Linhartová, A. Říhová, V. Vomáčková.Trenéři: J a J Koubovi Další kolo se hraje 14. 2. 2016.

A skupina: pořadatel Lanškroun: LA A, LA B, SY

B skupina: pořadatel Polička: PO, ČT, DÚ

C skupina: pořadatel M. Třebová: LI, MT, CHO

Celkové pořadí po 6. kole:

1. Lanškroun A                53bodů 2. Česká Třebová            51 3. Svitavy                        49 4. Polička                         41 5. Lanškroun B                 24 6. Dolní Újezd                  19 7. Choceň                        17 8. Moravská Třebová        15 9. Litomyšl                       10

St. žáci a žačky