2. 2. 2020 VOLEJBAL, STARŠÍ ŽÁKYNĚ ,,B“ VYBOJOVALY POSTUP Z 1.MÍSTA SKUPINY C.

Dne 2.2.2020 hostil náš oddíl třetí výkonnostní skupinu starších žákyň, a to netradičně v tělocvičně ZŠ Nádražní. Cílem opět nebylo nic menšího než postoupit. Družstvo se ještě muselo obejít bez kapitánky Barči (po nemoci) a po prvním zápasu i bez blokařky Ádi (nevolnost). Z turnaje se na poslední chvíli odhlásily z důvodu nemoci Pardubice. Do turnaje holky vstoupily zápasem proti Vysokému Mýtu. V prvním setu dlouho dotahovaly náskok soupeřek, ale v koncovce vítězství urvaly 26:24. Druhý set už se pro nás vyvíjel od začátku dobře – výhra 2:0. Ve druhém zápase (už bez Ádi) proti Svitavám C už naše hra začala mít klesající úroveň. První set to ještě šlo, ale v koncovce druhého setu jsme se už začínali o výsledek bát. Naštěstí jsme to uválčili – výhra 2:0. A ve třetí zápase proti Poličce už to bylo hodně o vlastních chybách a k tomu zranění nahrávačky, takže prohráváme v tie-breaku 1:2. Postupujeme do druhé skupiny z prvního místa, za což jsme moc rádi. Celkově byla s předvedenou hrou docela spokojenost. Moc děkujeme fandícím rodičům a prarodičů, za fandění.:-)