27. 2. 2014 STŽCI TŘEBECHOVICE KP PCE KRAJE

Volejbalový přebor Pardubického kraje starších žáků-předehrávka.

Ve čtvrtek 27. 2. 2014 odehráli starší žáci volejbalového oddílu SK Geodézie, hrající pod hlavičkou Sokola Č. Třebová předehrávku přeboru staršího žactva Pardubického kraje v Třebechovicích proti domácímu družstvu. Českou Třebovou reprezentovali: Chládek, Smola, Skřivánek, Pejchal, Pirkl, Hubáček a Renčín-omluven Kadlec, zraněn.

V prvním zápase střídal Pirkl a naše družstvo se do soupeře zakouslo a soustředěnou hrou soupeře jasně přehrálo. Dařilo se oběma smečařům, Smolovi a Chládkovi. Do druhého zápasu nastoupil Pirkl a střídal Renčín a pak Hubáček. V druhém zápase jsme si chtěli vyzkoušet hru na jednoho nahravače. V prvním setu jsme soupeře i přes nepřesnosti ve hře způsobené hrou na jednoho nahravače, přehráli, ve druhém se nám však od začátku setu dařilo méně. Soupeř párkrát zablokoval Chládka, v obraně v poli jsme hráli nesoustředěně a náskok soupeře byl na světě. Vracíme se ke hře na dva nahrávače, ale soupeře již nedokážeme zastavit. V rozhodujícím setu to zpočátku vypadá, že se náš výkon zlepšil, ale koncovka nám nevychází a tak prohráváme 1:2. Soupeř hrál určitě nejlépe ze všech zápasů, které jsme s ním odehráli. Hrál s nadšením, dařilo se mu, a hlavně lépe útočil. Přesto kluci odehráli dobré dva zápasy. Nejlepší byl Smola, kterého svým výkonem podpořil Chládek. Souhra smečařů a nahrávačů se lepší. Kluci na hřišti vystupují jako tým,