9. - 10. 6. 2018 STŽKY LANŠKROUN TURNAJ

9.-10. 6. 2018 32. ROČNÍK MEZINÁRODNÍHO TURNAJE STARŠÍCH ŽÁKYŇ V LANŠKROUNĚ.

O víkendu 9. – 10. 6. 2018 uspořádal volejbalový oddíl VO TJ Lanškroun turnaj starších žákyň. Pro letošní posun termínu se do volejbalového klání pustilo jenom 12 týmů rozdělených do 3 skupin po 4. A tak na hřištích byly vidět týmy ze Svitav, Žichlínku, Nového Jičína, Brna, Hradce Králové, Olympu, Skalice, domácí tým a naše mladší žákyně.

Holky se postupně ve skupině potkaly s týmy Slavie B, Olympu A a Nového Jičína. Nejvyrovnanější zápas jsme odehrály proti hradecké Slavii, kde se rozhodovalo až v koncovkách setů. V zápasech s Olympem a Novým Jičínem rozhodovalo hlavně podání.

Do sobotní odpolední skupiny se nám počítal zápas s Novým Jičínem, nové soupeřky byly Svitavy B a Olymp C. Olymp C měl výškovou a herní převahu, ale holky odehrály, co mohly. Nejnapínavější zápas dne byl proti holkám ze Svitav. První set jsem soupeřkám nedaly šanci, druhý zase patřil Svitavačkám a tak rozhodoval až tiebreak. Nejtěsnější prohra mrzí, ale holky odehrály pěkný zápas.

V neděli jsme hrály skupinu o 10. – 12. místo. Soupeřkami nám byly Žichlínek a Skalica. Oba zápasy se holkám dařilo, a tak v turnaji skončily na 10. místě.

Veliké poděkování patří pořadatelům. Turnaj krásně šlapal a vyhlášení v poledne? Úplně parádní.

Hrály: Havránková, Horáková,  Jebousková,  Klementová, Kolářová,  Neumannová, Plocová, Růžičková, Řeháková, Valterová

Celkové výsledky:

1. TJ Svitavy A