23. 2. 2014 STŽCI Č.TŘEBOVÁ KP PCE KRAJE

Volejbalový přebor Pardubického kraje starších žáků-6. kolo.

V neděli 23. 2. 2014 odehráli starší žáci volejbalového oddílu SK Geodézie, hrající pod hlavičkou Sokola Č. Třebová 6. kolo přeboru staršího žactva Pardubického kraje v České Třebové. Českou Třebovou reprezentovali: Chládek, Smola, Kadlec, Skřivánek, Pejchal, Pirkl, Hubáček a Renčín.

V prvním zápase se naše družstvo utkalo s družstvem Třebechovic. Kluci od Hradce jsou pěkně rostlí, ale technicky pokulhávají. I přesto byl zápas vyrovnaný, ale pod kontrolou našeho družstva. V druhém zápase domácí narazili na družstvo Chocně, s kterým se nám dlouhodobě nedaří. Ani tentokrát se nic nezměnilo. Stále si myslím, že bychom toto družstvo měli občas porážet, protože soupeř má jednoho výborného smečaře a zbytek družstva nijak nevyčnívá. Ale poráží nás. V posledních dvou zápasech jsme jasně vyhráli nad družstvem H. Králové B. poprvé jsme si vyzkoušeli hru na jednoho nahrávače, a kluci se poměrně rychle s touto změnou vyrovnali. Dnes byl nejplatnějším hráčem T. Smola. Překvapil bezchybnou hrou M. Renčín.

Za volejbal a Sk Geodézie  Č. Třebová Michal Kadlec

St. žáci a žačky