15. 12. 2013 STŽKY Č.TŘEBOVÁ SVČR

Volejbalový  oddíl   T. J. Sokol Česká  Třebová pořádal,

Volejbalový turnaj starších žákyň

„Stříbrná vločka České republiky“

Dne 14.- 15. prosince 2013 pořádal volejbalový oddíl T. J. Sokol  Česká Třebová,  2. kolo volejbalového turnaje starších žákyň „Stříbrná vločka České republiky. Turnaje se účastnilo 12 družstev rozdělených do dvou  skupin,  dle pořadí prvního kola.  Hrálo se  každý s každým,  na tři hrané sety.

Organizátorem této dlouhodobé soutěže je oddíl T. J. Sokol  Česká Třebová. Soutěž SVČR bude mít ještě  dvě  kola. Třetí  kolo,  má být v termínu  8. – 9. 2. 2014 a pořadatelem bude Mikulova Praha. Čtvrté kolo bude pořádat Tábor a bude v termínu 8. – 9. 3. 2014.

Skupina A. o 1. – 6. místo

T. J. Sokol  Česká Třebová – Kralupy nad Labem A    2 : 1  23:25, 25:16, 25:15

Prohráváme  první set v koncovce, ale další sety již jsou děvčaty zahrány velice dobře. Vyhráváme 2:1

T. J. Sokol  Česká Třebová – Mikulova Praha           3 : 0  25:14, 25:19, 25:21

Hrajeme s družstvem  Mikulova  Praha s kterým jsme před měsícem prohráli ve  finále 1. kola turnaje Stříbrná vločka  České  republiky . Dívky  hrají výborně, jsou plně soustředěné na  zápas    a soupeř neví, co má hrát. Celkem bez problémů vítězíme a soupeři vracíme porážku z minulého turnaje.

T. J. Sokol  Česká Třebová – Uherské Hradiště      3 : 0  25:22, 25:8, 25:6

Vyhráváme koncovku 1. setu a další sety vyhráváme velice snadno.

T. J. Sokol  Česká Třebová – Volejbal Tábor                3 : 0  25:20, 25:9, 25:20

Je to poslední sobotní zápas. Děvčata jsou již unaveny,  ale není „zbytí“. Opět celkem bez větších problémů  českotřebovská  děvčata vyhrávají tento zápas. Hrají dobře a nedělají tolik chyb jako ostatní družstva.

Neděle 15. 12. 2014

T. J. Sokol  Česká Třebová – Olymp Praha            3 : 0  25:14, 25:12, 25:9

Hrajeme  poslední  zápas  turnaje. Českotřebovským dívkám stačí uhrát set, aby vyhrála 2. kolo Stříbrné vločky ČR. Děvčata hrají opět dobře,  tedy stejně jako hrála v sobotu.  Bojují, daří se na servisu  a v útoku „skládají míče“.  Celkem bez větších problémů  českotřebovská  děvčata vyhrávají a porážejí družstvo Olympu 3:0. Vyhráváme 2. kolo turnaje Stříbrná vločka České republiky. Děvčata absolvovala v turnaji  15 setů a prohrála jediný set 23:25.

Pořadí v turnaji Stříbrná vločka České republiky 2. kolo Česká Třebová 14. – 15. 12. 2014.

T. J. Sokol  Česká Třebová SKŠ ZŠ Mikulova Praha PVK Olymp Praha C Volejbal Tábor TJ Kralupy nad Vltavou A Slovácká Slavia Uherské Hradiště Dansport  Praha Spartak Polička SK Třebín  (České Budějovice) Svitavy B Baník Most TJ Slovan Moravská Třebová

Hráčky družstva T. J. Sokol Česká Třebová Linda Klimková, Kristýna Bělková a Veronika Šplíchalová byly vyhlášené v nejlepší šestce hráček turnaje Stříbrná vločka České republiky.

Pod vedením R. Hanzelky hrála a střídala:  Bělková Kristýna, Pešková Tereza, Šplíchalová Veronika, Foldynová Natálie, Klimková Linda, Václavková Hana, Vašinová Dominika.

Zapsal: Rostislav Hanzelka