31. 8. 2019, VOLEJBAL ST.ŽÁKYŇ, TURNAJ SVITAVY.

 

V sobotu 31. 8. 2019 se uskutečnil první přípravný turnaj starších žákyň a to v hale ve Svitavách. Obsazenost turnaje byla výborná = celkem 16 týmů bojovalo v úmorném teple ve dvou halách. V rámci přípravy od soustředění to byl náš první počin v hale. 

Naše holky ve skupině narazily na Přerov (2:0), Havlíčkův Brod (0:2) a Slavii Hradec Králové (0:2). Díky uvedeným výsledkům jsme v systému turnaje postoupily do bojů o 9. – 12. místo.          

V nové skupině jsme porazily Svitavy A (2:1) a v zápase o 9. místo Lanškroun (2:1).  Celá skupina o 9. – 12. místo byla obsazena týmy z kraje = naše soupeřky v nové sezóně KP (SY, LA, ČT a PO). Na turnaji jsme odehrály 5 utkání a z toho 3 vítězná (2x jsme vyhrály v systému tie-break). Naše soupeřky ze základní skupiny Havlíčkův Brod a Hradec  Králové se potkaly ještě jednou v boji o celkové 3. místo na turnaji což dokazuje, do jak těžké skupiny jsme byly nasazeni. 

Turnaj ukázal pozitivní věci = máme silnou základní šestici hráček, máme skvělý servis, ukázaly jsme výbornou bojovnost týmu, nebojíme se jako tým, se ctí jsme reprezentovaly náš klub na prvním turnaji v nové sestavě a v nové sezóně + máme podporu rodičů. Turnaj jasně ukázal na čem děvčata mají zapracovat = příjem a hra v poli, obrana na síti, zvyšování herní úrovně všech členek týmu starších žákyň, zapojení druhé nahrávačky po zranění.

Děkujeme všem rodičům za podporu na turnaji. Jste a budete vždy naší sedmou hráčkou na hřišti :-)

Sestava:  Jebousková, Vašková, Samková, Klementová, Pataki, Plocová, Havránková, Beranová, Štosová, Růžičková

                                                                                                                      MR

St. žáci a žačky

Všechny akce