7. 12. 2013 STŽKY PŘEROV KP OLM KRAJE

Krajský přebor Olomouckého kraje,starší žákyně 7.12.2013 Přerov.

K druhému  kolu  KP Olomouckého kraje odjíždíme do Přerova.  Po zranění je stále A. Veselá, které mají za týden sundat  sádru,  po přišití přetržených vazů v kotníku.                                                                                           Takže k dispozici jsou: K.Bělková, T. Pešková, N. Foldynová, L. Klimková, V.Šplíchalová, K. Voleská, D. Vašinová  a H. Václavková.                                                                                                                    

VK Prostějov “A“ - Česká Třebová                        2:0             25:12, 25:12                      Jedeme mikrobusem a cesta,  byla velice špatná. Oficiálně dle zpráv z médií, foukal „Orkán“ a na cestě to bylo znát. Střídající se vrstvy  sněhu a  sněhové jazyky,  mi nedali upustit  od naprostého soustředění na cestu.  Prvním  soupeřem  nám  jsou opět děvčata z Prostějova. Od prvního setu hrajeme špatně. Jednoznačně je vidět obrovský respekt českotřebovských dívek z prostějovského družstva. Nedají nám šanci,  zvednout hlavu a pokusit se zabojovat.  Prohráváme 0:2 první zápas.

VK Prostějov “B“ – Česká Třebová                          0:2             13:25, 20:25       Družstvo  Prostějova  B,  je  nejslabší družstvo této skupiny.  Bez problémů  vítězíme  2:0                  a  doufáme, že se utržíme díky této výhře v první pětce nejlepších družstev.

PVK  Přerov A - Česká Třebová                            2:0             25:13,  25:13       Dnes hrajeme špatně. Děláme veliké množství vlastních chyb a po zásluze  prohráváme  0:2                       

UP Olomouc -  Česká Třebová                             2:0             25:16, 25:17                           Opět, není co řešit. Hrajeme špatně, bez úsilí a viditelné snahy, něco se od soupeřů přiučit, protože právě od silnějšího družstva se můžeme učit. Prohráváme s družstvem Olomouce 0:2.

Na družstvech Prostějova, Přerova a Olomouce je vidět, že trénují jednou tolik co naše děvčata, protože mají sportovní třídy, kde trénují i ve škole a navíc většina těchto dívek je   o rok starší českotřebovských  dívek.

Obsazujeme 4. místo a zůstáváme  v elitní skupině St. žákyň Olomouckého kraje.

 

Zapsal Rostislav Hanzelka

St. žáci a žačky

Všechny akce