23.1.2016 STŽKY KP PCE

KRAJSKÝ PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKYŇ skupina A, 23.1.2016, 5.kolo, pořadatel TJ SvitavyI přes zaváhání jsme stále na průběžném 1.místě TJ Svitavy - TJ Sokol Česká Třebová -  3:2 Turnaj na žádost Svitav předehráváme už v sobotu 23.ledna. Zápas je jak na houpačce. Vyhráváme první set, druhý a třetí set vyhrávají domácí. Srovnáme na 2:2 a v tiebreaku proháváme 15:10. TJ Sokol Česká Třebová - VO TJ Lanškroun  2:3Zápas podobný předcházejícímu. Z naší strany v obou zápasech vyrábíme velké množství vlastních nevynucených chyb. Na začátku druhé poloviny soutěže se není čemu divit. V trénincích se zaměřujeme převážně na fyzickou kondici. TJ Svitavy - VO TJ Lanškroun  0:3Hráčky: L. Farago, S. Horská, T. Kahounová, A. Kohlerová, V. Koubová, N. Kubátová, M. Kubištová, A. Linhartová, A. Říhová. Chyběla nemocná V. Vomáčková a L. Rybková Trenéři: J a J KouboviDalší kolo se hraje 7. 2. 2016.

A skupina: pořadatel Polička: začátek v 8 hodin: PO, LA A, SY

B skupina: pořadatel Litomyšl: LI, ČT, LA B